Centrum integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych subregionu pilskiego zaprasza do udziału w spotkaniu poświęconym rozmowom o przyszłości organizacji pozarządowych w naszym regionie. Podczas spotkania odbędą się również warsztaty motywacyjne „ Żeby chciało się chcieć”.

Sytuacja w jakiej się wszyscy znaleźliśmy,  jest wyjątkowa i dotąd niespotykana. Organizacje pozarządowe stoją przed szeregiem pytań. Wielu z nas zastanawia się co dalej, jak odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości? Podczas tego spotkania postaramy się wspólnie odpowiedzieć na wszystkie pytania i opracować plan działania – powiedział Stanisław Borecki, dyrektor biura Związku Stowarzyszeń Pilski Bank Żywności.

 W czasie spotkania dowiedzą się Państwo m.in.: jak analizować bieżącą sytuację waszej organizacji, jak rozwiązywać różne problemy związane z działalnością statutową oraz jak wyznaczać cele na przyszłość.

Wydarzenie odbędzie się w malowniczym pilskim parku na wyspie w restauracji Wyspiarz w dniu 24.06.2021. o godzinie 19:00. Organizacje zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą zgłaszać się na adres ciwis.pila@bankizywnosci.pl .

Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych – subregionu pilskiego działa w ramach 5 letniego projektu Związku Stowarzyszeń Pilski Bank Żywności, finansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.  Projekt ma stanowić realnie wsparcie podmiotów działających w 3. sektorze  i podniesienie aktywności organizacji pozarządowych w północnej Wielkopolsce.